czwartek, 3 czerwca 2010

Pumpy.

Pumpy pojawiły się już dość dawno w sklepach jako nowy trend. Podobały mi się od samego początku ale jakoś nie do końca byłam przekonana czy są dla mnie. Moje podejście zmieniło się dokładnie wczoraj kiedy szukając weselnych butów dla cioci uśmiechnęły się do mnie z wieszaka. Przymierzyłam i się zakochałam. Myślę że fajnie wyglądają do obcasów, tak jakoś dostojniej… nie wiem może się mylę ale mi się podoba ;).

English: Knickerbockers appear on the shops some time ago. I liked it for the first time but I wasn’t so sure if they are for me. My attitude changed when I was looking for wedding shoes for my aunt. They are smile at me from the stand! I tried it on and I just fell in love. ;)
trousers: Mohito
t-shirt, cardigan: H&M
shoes: Ryłko
bag: vintage

3 komentarze:

  1. Obcasów jako facet nie noszę ;-),ale sam przyznam,że żałuję,że tak późno skusiłem się na ten fason.Mój błąd-do tej pory idealnymi spodniami na lato były dla mnie jeansy,tudzież krótkie szorty,ale pod względem komfortu noszenia nie umywają się do pump.

    OdpowiedzUsuń
  2. hehe :) ja też późno się na nie skusiłam i jedyne co to tylko żałuję że zwlekałam aż tyle :) a co do obcasów może warto kiedyś spróbować :D? do tego rodzaju spodni chyba fajnie wyglądają ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiesz,mnie na obcasy jednak nie namówisz bo wyglądałbym ciut nie teges w nich ;-),ale muszę przyznać,że na spalone od słońca nogi moje pumpy uszyte według asosa były wybawieniem ;-).Jak lubisz pumpy to zapraszam na mojego bloga ;-).

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...